Przestronny dom w klimacie modern farmhouse

Przestronny dom w klimacie modern farmhouse

Największa realizacja, przy jakiej miałam przyjemność pracować – ponad dwustumetrowy, rodzinny dom. Parter zaprojektowaliśmy w klasycznym, nieco rustykalnym stylu. W części dziennej pojawia się dużo elementów ze „zmęczonego” drewna oraz wikliny, które, mimo ogromnych przestrzeni i wysokich sufitów powodują, że wnętrze jest przytulne. Dominuje złamana biel, błękit i ciepły kolor drewna. Gabinet, który jest jednocześnie królestwem pana domu, zaprojektowany został w stylu eklektycznym. Nie baliśmy się ciemnych ścian i odważnych połączeń kolorystycznych. Zlokalizowana obok gabinetu łazienka koresponduje z nim stylistycznie.

Na piętrze pozwoliliśmy sobie na większą rozbieżność stylistyczną. Główna sypialnia urządzona jest w ciepłych barwach, a przytulności dodatkowo dodają jej kwieciste zasłony i wzorzyste tkaniny. Przynależąca do niej łazienka ma jednak trochę chłodniejszy charakter, a jej głównym akcentem są wzorzyste, niebieskie płytki i drewniana szafka umywalkowa. W pralni i łazience dzieci postawiliśmy na pastelowe kolory i szarość – to zestawienie pozwoliło nam uzyskać jasne, wesołe i przytulne wnętrza.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Cudowny, jasny dom! Mi najbardziej i tak podoba się kolor łazienki. Marzę o takim odcieniu i muszę w końcu namówić męża na remont 🙂

  2. Przepiękny projekt <3 a najbardziej podoba mi się… pralnia ;D

Dodaj komentarz

Close Menu