Już ja was urządzę to zdalne biuro projektowe, działające od 2017 roku.

Dlaczego zdalne? Szybko zorientowałam się, że taki model współpracy jest dla nas najwygodniejszy. Nie musisz znajdować czasu na spotkania, a wszystkie materiały ode mnie masz w swojej skrzynce – dzięki temu łatwo możesz je obejrzeć, porównać, a także skonsultować z bliskimi. W wygodnym dla siebie czasie! Ja natomiast mogę podróżować i zbierać dla Ciebie wnętrzarskie inspiracje z całego świata. Win – win!

Podczas współpracy bardzo ważna jest dla mnie komunikacja – projekt tworzę po dokładnym poznaniu Twoich pomysłów, potrzeb i przyzwyczajeń, dodając do nich swoją wiedzę i doświadczenie. Nie musisz zatem bać się, że wnętrze nie będzie do Ciebie pasować. Dodatkowo, jako jedna z niewielu projektantek nie ustalam maksymalnej liczby poprawek – zależy mi, żebyśmy oboje byli zadowoleni z projektu.

Nie mam jednego, ulubionego stylu. We wnętrzach lubię kolory oraz sprytne rozwiązania i zawsze staram się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Uważam, że do stworzenia pięknego wnętrza nie trzeba mieć grubego portfela – wiele perełek kryje się na półkach wnętrzarskich sieciówek! Podpowiem Ci, na które z nich warto zwrócić uwagę, gdzie zaoszczędzić, a do czego lepiej dołożyć. Przeprowadzę Cię za rękę przez cały proces remontowy. Razem będzie nam raźniej!

1
Lata Doświadczenia
1
projektów
1
lat pisania bloga
1
Postów

   

Masz jakieś pytania? Wyślij mi maila albo wypełnij formularz!

Już ja was urządzę!

Close Menu