Paraliż decyzyjny – jak go pokonać?

Wahasz się, czy wybrać wannę czy prysznic, a fachowcy od tygodnia nie mają co robić i czekają na Twoją decyzję?Nie możesz zdecydować się na kolor szafek w kuchni i 4 razy zmieniałaś już decyzję?Trzeci tydzień wybierasz lampę do salonu i cały czas wydaje Ci się że jeszcze tylko ten jeden sklep, ta kolejna, 35 strona allegro i już znajdziesz odpowiedni model?Jeśli odnajdujesz siebie w tych opisach – ten post jest dla Ciebie!

Czytaj dalej

Rytm we wnętrzu – praktyczne wskazówki

Tak jak w muzyce, rytm w projektowaniu jest bardzo ważny. Bez niego wnętrze rozpada się, nie tworzy sensownej opowieści i nawet jeśli wypełniające je elementy są ładne, to całość wygląda bardzo średnio. Razem z boomem na styl skandynawski w sieci pojawiło się mnóstwo podobnych pytań – oto mój salon z szarym narożnikiem, kolorową ścianą i dodatkami, które zmieniam sezonowo. Dlaczego nie jest tak ładnie, jak z katalogu?! Ano nie jest, bo w przeciwieństwie do salonów z katalogu, Twojemu brakuje rytmu. Na szczęście, często by uzyskać rytmiczną kompozycję, wcale nie trzeba wymieniać połowy wyposażenia. Możesz działać na tym co masz, a ostatecznie uzupełnić wnętrze drobnymi dodatkami.

Czytaj dalej

Co zrobić, by lepiej czuć się w swoim mieszkaniu?

Słowa wstępu na niewiele się tu zdadzą, bo przecież wszyscy dobrze wiemy, jaka jest sytuacja. Nie da się od tego uciec, pandemia dotyka nas wszystkich, zalecenia mówią o tym, by zostać w domu. Zastanawiałam się, jaką cegiełkę dorzucić od siebie, no i wymyśliłam.Podpowiem Wam, co zrobić, żeby poczuć się w swoim domu trochę lepiej. Nawet, jeśli to tylko wynajmowana kawalerka.

Czytaj dalej

Jak wykonać pomiar wnętrza? Zrób to ze mną krok po kroku!

Wydawało się, że się zmieści, a się nie zmieściło? Żeby zapobiec takim problemom, postanowiłam przygotować dokładną instrukcję pomiaru wnętrza. Dla wszystkich przyszłych klientów, ale nie tylko – również dla zapaleńców, którzy sami projektują swoje mieszkania.Razem ze mną krok po kroku wykonasz dokładny i czytelny pomiar wnętrza. Chodź, pokażę Ci, jak to zrobić!

Czytaj dalej
Close Menu