Zdaję sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie jest to Twoja pierwsza współpraca z architektem wnętrz. Żeby rozjaśnić Ci trochę warunki i pomóc podjąć decyzję, przygotowałam krótki opis procesu projektowego. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czego się spodziewać!

Zanim jednak zacznę, chcę przypomnieć Ci, że prowadzę zdalne biuro projektowe – oznacza to, że cała nasza współpraca będzie się odbywać mailowo. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich przesłanych przeze mnie materiałów w dogodnym dla siebie czasie i miejscu!

Pierwszy krok

Wycena

Każdy projekt wyceniam indywidualnie, więc aby dostać wiążącą cenę, prześlij mi wiadomość na adres kontakt@juzjawasurzadze.pl. W wiadomości powinny się znaleźć:

W ciągu kilku dni odeślę Ci wiadomość z ceną oraz proponowanym terminem rozpoczęcia procesu projektowego. Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, podpiszemy umowę. Zarezerwowanie terminu wiąże się z wpłatą 10% wartości projektu.

Na samym początku naszej współpracy poproszę Cię o wypełnienie dwóch ankiet – jednej, dotyczącej preferencji funkcjonalnych, a drugiej – stylistyczno – kolorystycznych. Twoje odpowiedzi będą stanowiły dla mnie podstawę do stworzenia projektu, dlatego warto się nad nimi dobrze zastanowić

Etapy projektowania wnętrza

1. ETAP
1. ETAP

Pierwszym etapem projektu jest stworzenie układu funkcjonalnego, czyli rozmieszczenia ścian, drzwi oraz mebli. Po otrzymaniu pierwszej propozycji (czasem są to 2-3 układy do wyboru), pracujemy wspólnie nad doszlifowaniem projektu. Jeśli wybierzesz projekt funkcjonalny, tutaj kończy się nasza współpraca. Jeśli kompleksowy – po zatwierdzeniu układu przechodzimy do kolejnego etapu.


Oto, co otrzymasz po zatwierdzeniu projektu funkcjonalnego:

2. ETAP
2. ETAP

Drugi etap projektu to praca nad stylem i kolorystyką wnętrza. Moje propozycje otrzymasz w formie spakowanego folderu ze zdjęciami inspiracyjnymi i najważniejszymi elementami, które planuję użyć we wnętrzu. Wspólnie wybierzemy, które z propozycji wejdą do ostatecznego projektu.Czas na właściwy projekt! Wszystkie konsultacje będą oparte o widoki z projektu 3D – dzięki czemu nie musisz domyślać się, jak wybrane elementy wyglądają zestawione ze sobą. Możesz to zobaczyć! Uwaga – nie określam maksymalnej liczby poprawek – uważam, że każdy kto ze mną współpracuje, powinien być zadowolony z ostatecznego efektu. Zatwierdzenie tego etapu powoduje zamknięcie procesu projektowego – nanoszenie kolejnych poprawek nie będzie już możliwe.

Tak wyglądają widoki z projektu, no podstawie których będziemy nanosić poprawki:
3. ETAP
3. ETAP

W trzecim etapie przygotuję dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały, które pozwolą Ci przeprowadzić sprawny remont: wizualizacje wnętrz (co najmniej 4 na każde projektowane pomieszczenie), projekt wykonawczy mebli na wymiar, projekt wykonawczy łazienki, tabelę z materiałami i produktami oraz (jeśli wybrany przez Ciebie zakres obejmował projekt elektryki) schemat z punktami świetlnymi, łącznikami i gniazdkami.

Tak wyglądają wizualizacje z ostatniego etapu projektu:

Ile trwa proces?

Ze względu na to, że nie określam maksymalnej liczby poprawek, czas trwania procesu projektowego różni się.
Można jednak przyjąć, że:

Jesteś zainteresowana moją ofertą? Wypełnij formularz!

Już ja was urządzę!

Close Menu