Zdaję sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie jest to Twoja pierwsza współpraca z architektem wnętrz. Żeby rozjaśnić Ci trochę warunki i pomóc podjąć decyzję, przygotowałam krótki opis procesu projektowego. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czego się spodziewać!

Zanim jednak zacznę, chcę przypomnieć Ci, że prowadzę zdalne biuro projektowe – oznacza to, że cała nasza współpraca będzie się odbywać mailowo. 

Pierwszy krok

Wycena

Każdy projekt wyceniam indywidualnie, więc aby dostać wiążącą cenę, prześlij mi wiadomość na adres kontakt@juzjawasurzadze.pl lub przez formularz w zakładce “kontakt”. W wiadomości powinny się znaleźć:

W ciągu kilku dni odeślę Ci wiadomość z ceną oraz proponowanym terminem rozpoczęcia procesu projektowego. Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, podpiszemy umowę. Zarezerwowanie terminu wiąże się z wpłatą 10% wartości projektu.

Na samym początku naszej współpracy poproszę Cię o wypełnienie dwóch ankiet – jednej, dotyczącej preferencji funkcjonalnych, a drugiej – stylistyczno – kolorystycznych. Twoje odpowiedzi będą stanowiły dla mnie podstawę do stworzenia projektu, dlatego warto się nad nimi dobrze zastanowić

Etapy projektowania wnętrza

1. ETAP
1. ETAP

Układ funkcjonalny

Pierwszym etapem projektu jest stworzenie układu funkcjonalnego, czyli rozmieszczenia ścian, drzwi oraz mebli. Po otrzymaniu pierwszej propozycji (czasem są to 2-3 układy do wyboru), pracujemy wspólnie nad dopracowaniem projektu do Twoich potrzeb. 

 

2. ETAP
2. ETAP

Model 3D

Drugi etap projektu to praca nad stylem i kolorystyką wnętrza. Początkowo prowadzimy ustalenia na podstawie inspiracji a potem gładko przechodzimy do modelu 3D Twojego wnętrza. Etap drugi kończymy zaakceptowaniem widoków z modelu.

3. ETAP
3. ETAP

Wizualizacje i rysunki

W trzecim etapie przygotuję dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały, które pozwolą Ci przeprowadzić sprawny remont: wizualizacje wnętrz, projekt wykonawczy łazienki i mebli na wymiar, tabelę z materiałami i produktami oraz (jeśli wybrany przez Ciebie zakres obejmował projekt elektryki) schemat z punktami świetlnymi, łącznikami i gniazdkami.

Ile trwa proces?

Ze względu na to, że nie określam maksymalnej liczby poprawek, czas trwania procesu projektowego różni się.
Można jednak przyjąć, że:

Jesteś zainteresowana moją ofertą? Wypełnij formularz!

Już ja was urządzę!

Close Menu