Eklektyczny miks z różem w tle

Eklektyczny miks z różem w tle

Eklektycznie mieszkanie dla pary – jeden z projektów nad którym najprzyjemniej mi się pracowało, ponieważ gusta inwestorów w ogromnej mierze pokrywały się z moimi! Rozpoczęliśmy od projektu kuchni i łazienek, ale w trakcie współpracy okazało się, że bardzo dobrze się dogadujemy i zdecydowaliśmy się dodać do zakresu salon, przedpokój i sypialnię. Dzięki temu mieszkanie – mimo że pełne kolorów i eklektycznych elementów – jest spójne i harmonijne. Kolorem przewodnim jest brudny róż – pojawił się on na ścianach przedpokoju, kanapie (marzenie pani domu!), w łazience oraz na dodatkach w sypialni. Ciepło różu skontrastowaliśmy błękitem i seledynem.

Na szczególną uwagę zasługują podłogi – wzorzyste płytki w łazience i kuchni oraz piękny parkiet w jodełkę w reszcie pomieszczeń. To wybór, który rewelacyjnie podkreśla eklektyczny styl mieszkania. Ciekawym rozwiązaniem jest też ciąg wieszaków na ścianie w przedpokoju – dzięki temu zyskaliśmy miejsce nie tylko na odwieszenie ubrań, ale i wyeksponowanie dekoracji.

We wnętrzach dominuje styl eklektyczny – w jadalni stanął odnowiony stół, przytargany przez inwestorów ze śmietnika i pieczołowicie odnowiony. Podobną historię ma fotel i stołek w sypialni. Meble mają klasyczne formy, ale mnogość kolorów i miks dodatków powoduje, że całość nie jest nudna, a wręcz przeciwnie – elektryzująca i zaskakująca.

Dodaj komentarz

Close Menu