Industrial w kolorze w mieszkaniu singla

Industrial w kolorze w mieszkaniu singla

W tym projekcie udowodniliśmy, że industrial nie boi się kolorów. Część dzienna mieszkania, łącząca w sobie przedpokój, kuchnię i salon, ożywiona została pomarańczowymi akcentami – fotelem, lampami i lamperią. Warto zwrócić uwagę na nietypową podłogę w kuchni, która łączy w sobie kilka formatów płytek, ułożonych w geometryczny wzór. W gabinecie postawiliśmy na granatową cegiełkę, uzupełniając ją elektryzującymi, pomarańczowymi dodatkami. Mimo wielu kolorów, w mieszkaniu znalazło się także miejsce na wiele typowo industrialnych rozwiązań: cegła na ścianie w salonie, metalowe wsporniki stołu i łóżka oraz czarne konstrukcje drzwi do garderoby i ścianki prysznicowej.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Naprawdę fajny projekt, ale jak to jest w przypadku oświelenia w łazienkach? Na projektach zawsze jest spektakularne, ale na rynku brakuje takich lamp z przeznaczeniem do łazienek i o odpowiedniej klasie szczelności. Architekcie olewają tę kwestię dla wyglądu? Czy faktycznie można wykorzystać oświetlenie pokojowe?

    1. Odpowiedź brzmi: to zależy 😉
      Nad prysznicem, wanną – generalnie tam, gdzie się zbiera dużo pary lub jest możliwość zachlapania, zawsze wybieram lampy IP44. Nad lustrem albo w strefie mniej mokrej – czasami stawiam na oświetlenie pokojowe.

Dodaj komentarz

Close Menu