Cześć, jestem Justyna,

 a to jest najbardziej przystępny blog wnętrzarski w sieci.
Miło mi, że tu jesteś!

Już ja was urządzę to miejsce pełne inspiracji i porad dotyczących urządzania mieszkania. Udowadniam, że do zaprojektowania komfortowego i pięknego wnętrza nie potrzebujesz wcale grubego portfela ani pięcioletnich studiów architektonicznych. Wystarczy trochę chęci i zaangażowania!

To blog dla tych, którzy chcą samodzielnie zaprojektować swoje mieszkanie, ale nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać. Bez znaczenia, czy odebrałaś właśnie klucze od dewelopera, czy remontujesz mieszkanie w zabytkowej kamienicy – na pewno znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

MOJA HISTORIA

Skoro znalazłaś się na tej stronie to pewnie jesteś ciekawa, kto siedzi po drugiej stronie ekranu

Nazywam się Justyna. Z zawodu jestem architektem wnętrz. Z wykształcenia architektem od budynków. Poza godzinami pracy – wolnym strzelcem, który uwielbia spędzać czas na powietrzu. Nieustannie staram się znaleźć balans pomiędzy byciem odpowiedzialnym przedsiębiorcą i uduchowionym hipisem.

Te poszukiwania przywiodły mnie na Gran Canarię – przepiękną wyspę na Oceanie Atlantyckim. Zamiana Wrocławia na Las Palmas była niewątpliwie momentem przełomowym w moim życiu – mieszkanie na tropikalnej wyspie było (podobnie jak zostanie projektantem) moim marzeniem od dziecka. To miejsce ma niesamowitą atmosferę i społeczność, która inspiruje mnie każdego dnia. No i oczywiście cudowną pogodę, która umożliwia jeżdżenie na desce, pływanie i praktykowanie jogi na plaży praktycznie codziennie.

Co jeszcze musisz o mnie wiedzieć? Na pewno to, że kocham kolory – uwielbiam bawić się nimi i łączyć je w nietuzinkowe palety. Robię to zarówno w pracy, jak i podczas czasu wolnego – malując i tworząc różne projekty DIY. Zdarza mi się lepić z masy, szyć, robić biżuterię i rysować. Próbowałam chyba wszystkich możliwych technik – od decoupage’u po grafikę komputerową.

Projektowanie wnętrz

MOJE REALIZACJE

Ujście dla moich potężnych pokładów kreatywnej energii znalazłam też w projektowaniu wnętrz. Od 2017r z sukcesem prowadzę zdalnie swoje biuro i tworzę komfortowe i piękne przestrzenie życiowe dla moich klientów. Jeszcze dłużej – bo już od 2014 roku prowadzę tego bloga, który pomógł tysiącom ludzi urządzić stylowe, wygodne wnętrza.

Koniecznie sprawdź też moje aktualne cykle postowe: MAŁE MIESZKANIE, KOLOR MIESIĄCA oraz, ukochany przez czytelników cykl BIURO PROJEKTOWE gdzie pokazuję swoje projekty i opowiadam o procesie ich powstawania

Już ja was urządzę!

Close Menu